Jūrmala – Aizvestie. Neaizmirstie. 80 gadi kopš 14. jūnija deportācijām.

Internet tiešraides: #JurmalaLive #Ekspresstudija Šī gada 14. jūnijā aprit 80 gadu kopš Padomju Savienība pēc Latvijas okupācijas organizēja pirmās masu deportācijas – 1941. gadā tika izsūtīti vairāk nekā 15 tūkstoši Latvijas pilsoņu. Pieminot deportāciju upurus, 14. jūnijā no plkst. 11.00 pasākumā ar nosaukumu “Aizvestie. Neaizmirstie. 80 gadi kopš 14. jūnija deportācijām” vienlaikus visā Latvijā tiks lasīti 1941. gadā izsūtīto Latvijas iedzīvotāju vārdi. Piemiņas pasākumi notiks arī tautiešu mītņu zemēs ārpus Latvijas. Jūrmalā vārdu lasīšana notiks pie pieminekļa nepatiesi represētajiem Slokā – 83 deportēto jūrmalnieku vārdus lasīs Jūrmalas jaunieši. Lasījumi tiks straumēti reāllaikā platformās LSM.lv un LNB.lv, kur būs pieejama “Karšu izdevniecības Jāņa sēta” izstrādāta digitāla Latvijas karte ar apkopotām saitēm uz tiešraidēm no pasākumiem pašvaldībās. Šajā kartē vēlāk tiks ievietoti arī piemiņas pasākumu videomateriāli, kā arī dati par deportētajiem, lai veidotu un attīstītu publiski pieejamu tiešsaistes platformu, kas vizualizē deportācijas Latvijā, palīdzot aptvert apmēru un sekas, parādot statistiku un vienlaikus ļaujot izsekot individuāliem izvesto cilvēku stāstiem. Piemiņas pasākumu “Aizvestie. Neaizmirstie. 80 gadi kopš 14. jūnija deportācijām” rīko Valsts prezidenta kanceleja un Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar ekspertiem no Latvijas Nacionālā arhīva, “Karšu izdevniecības Jāņa sēta” un sabiedriskajiem medijiem.

“Mīlestības pieskāriens” – veltījums Latvijas mediķiem.

14. februārī plkst. 14.00 youtube kanālā Jurmala live un Jūrmalas Mūzikas vidusskolas facebook kontā izskanēs tiešsaistes koncerts “Mīlestības pieskāriens” – Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņu veltījums Latvijas mediķiem. Koncerta video ieraksti būs skatāmi arī pēc tiešraides norises. Vēl gadu atpakaļ, 14. februārī skolēni skolās tradicionāli rīkoja „Amora pastu”, dāvināja meitenēm ziedus, kas simbolizēja Valentīna dienu un pavasara tuvošanos. Šogad Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņi vēlas dāvāt muzikālus mīlestības un atzinības pilnus sveicienus visiem Latvijas un jo īpaši Jūrmalas slimnīcas mediķiem, kas dienu no dienas ir līdzās un gatavi rūpēties par mūsu veselību un drošību. Jaunie mākslinieki un visa skolas saime izsaka cieņu un apbrīnu Latvijas mediķiem, vēlot izturēt šo laiku, sajust pavasari, kas jau tuvojas, un atbalsta plecu līdzās.

Open Stage: 02-07-2020 , Muzikālā Vasara 2020 Tiešraides koncerts!

Tiešraides: #JurmalaLive #Ekspresstudija #JVĢ

Tiešsaistes koncers 2. Jūlijā plkst: 19:00 , kur piedalīsies “Jūrmalas valsts ģimnāzijas” sākumskolas muzikālā apvienība un koklētāju ansamblis “Cantata” Neparastā vasara rit pilnā sparā Lieli un mazi mākslinieki rod iespēu pat šajā laikā muzicēt. koncertu vada: Liene Vītola un Markuss Rainers Līviņš JVģ ansambļa vadītāja Dace Brikmane “cantata” vadītāja Anda Eglīte Paldies sakām! #Forevent @ForEvent #RentaDisplay @Rentadisplay

Koncerts Vaivaru Rehabilitacijas centra-7
Aperture: 6
Camera: ILCE-7M3
Iso: 500
« gada 39 »

1 2 3 8